Prep soccer all-star games rosters

Girls

West

Adela Munson, Episcopal of Acadiana, defender; Carly Ellender, Vandebilt, defender; Chancee Catanese, Byrd, defender; Ellisaa Mouton, Lafayette, defender; Kirstie Camel, Teurlings, defender; Leigh-Ann Hebert, Opelousas Catholic, defender; Morganne Guidry, Lafayette, defender; Rebekah Hamm, Calvary, defender; Camille Lejeune. Episcopal of Acadiana, forward; Casey Fitts, Sulphur, forward; Eugenia Fletcher, Byrd, forward; Hannah Savoie, Teurlings, forward; Makelle Pena, Vandebilt, forward; Katherine Werther, St. Thomas More, goalkeeper; Kristal Breaux, Hahnville, goalkeeper; Andrea Melancon, Acadiana, midfield; Carmen Araujo, Morgan City, midfielder; Hannah Mayeaux, St. Louis, midfielder; Kalie Hughes, Caddo, midfielder; Kim Grasso, Vandebilt, midfielder; Kirstie Champagne, Terrebonne, midfielder; and Taylor Kennedy, St. Thomas More, midfielder.

Head coach: Mark Matlock, Loyola.

Assistant coaches: Trevor Patterson, Morgan City; James Barrouquere, Hahnville.

East

Audrey Peterson, Ben Franklin, defender; Emily Segura, Baton Rouge, defender; Kristen Delaune, Mt. Carmel defender; Mackenna Richardson, Fontainebleau defender; Mathilde Kepper, Dominican, defender; Summer Rhynes, Episcopal, defender; Annabell Simpson, University Lab, forward; Blake Gassen, Lakeshore, forward; Caitlin Robert, Mount Carmel, forward; Jeanette Zavala, Dominican, forward; Madison Doll, Northshore, forward; Rebecca Austin, East Ascension, forward; Shelby Smith, Cabrini, forward; Faith Washington, Pearl River, goalkeeper; Rachel Bourgeois, Baton Rouge, goalkeeper; Abbey Underwood, University, midfielder; Anna Gourgues, Lakeshore, midfielder; Charity Simmons, Live Oak, midfielder; Delaney Sheehan, Mandeville, midfielder; Kayla Bourgeois, East Ascension, midfielder; Nicole Newton, Episcopal, midfielder; and Somer Jones, Fontainebleau, midfielder.

Head coach: Chris Goodall, East Ascension.

Assistant coaches: Rebecca Lee-Poklemba, Bolton; Jeff Dunlap, Northshore.

Boys

West

Abdullah Rayyan, Airline, defender; Adam Lacy, Morgan City, defender; Dorian Joseph, Barbe, defender; Jacob Patout, Lafayette, defender; Patrick Mouton, Teurlings, defender; Patrick Yancey, Vandebilt, defender; Troy Price, Sulphur, defender; Alex Kjelstan, St. Louis, forward; Caleb Sholes, Acadiana, forward; Jarrian Cutrer, Episcopal of Acadiana, forward; John Paul Dennis, Sulphur, forward; Ryan Meijer, St. Thomas More, forward; Taylor Pellerin, Westgate, forward; Jeremy Meche, Beau Chene, goalkeeper; Tanner Dubuc, Acadiana, goalkeeper; Alexander Husted, Caddo Magnet, midfielder; Andrew Teuton, Vandebilt, midfielder; Chris Cook, St. Thomas More, midfielder; Derek Knight, E.D. White, midfielder; Ethan Judice, Lafayette, midfielder; Kenny Chism, Capt. Shreve, midfielder; and Kyle Herrera, Episcopal of Acadiana, midfielder.

Head coach: Jan Richard, Acadiana.

Assistant coaches: Curtis Stewart, Barbe; Jonathan Brunet, Teurlings.

East

Bradford Calvit, Menard, defender; Brandon Temple, Parkview, defender; Chris Kline, East Ascension, defender; McCord Frampton, Newman, defender; Nathaniel Peters, Brother Martin, defender; Reece Durham, St. Thomas Aquinas, defender; Spencer Holt, Alexandria, defender; Camp Sledge, St. Thomas Aquinas, forward; Connor Russell, Belle Chasse, forward; David Harkins, Newman, forward; Rantz Bourgeois, St. Amant, forward; Vincent Cortese Caronna, Lakeshore, forward; Andres Armenta, Brother Martin, goalkeeper; Jackson Close, Alexandria, goalkeeper; Bailey Murry, Bolton, midfielder; Cam Broussard, Northlake Christian, midfielder; Daniel Garraway, St. Paul’s, midfielder; Jordan Rice, Jesuit, midfielder; Mason Belle, Jesuit, midfielder; Andrew Stall, Newman, midfielder; and Tre Walker, East Jefferson, midfielder.

Head coach: Bo Cassidy, Catholic-Baton Rouge.

Assistant coaches: Sons Pathoumthong, Alexandria; Nick Chetta, Northlake Christian.